Didakta - Język angielski 2

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: D20A-2052E

Opis

Prezentujemy multimedialny program dydaktyczny ,który służy do utrwalenia i sprawdzenia wiadomości z gramatyki języka angielskiego. Program podzielono na kilka działów :

Czasy angielskie – regularny i nieregularny czas przeszły, czas przyszły, czas teraźniejszy złożony, koniugacja i negacja czasowników modalnych Następstwo czasów – mowa zależna, pytania nie wprost Strony i okresy warunkowe – pierwszy i drugi okres warunkowy, strona czynna i bierna Połączenia przyimkowe i czasowników – przyimki, połączenia imion i przyimków, połączenia czasowników z przyimkami, połączenia czasownik + bezokolicznik / -ing Słownictwo – przedrostki przeczące, przyrostki, spójniki, tłumaczenie słów Ortografia – pisanie apostrofów, poprawianie błędów w zdaniach Dyktanda – uzupełnij brakujące słowo, dyktanda całych zdań

Aplikacja umożliwia drukowanie kart roboczych, dlatego istnieje możliwość rozwiązywania zadań poza komputerem. W ustawieniach każdego typu zadań można wybrać dowolną ilość przykładów – od 10 do 30. Tabele z wynikami dla każdego typu zadań informują o najlepszych uczestnikach. Wszystkie wyniki uczniów wpisywane są do osobnego pliku, w którym jest zawarty rodzaj zadania, które było rozwiązywane, data, godzina, liczba poprawnych i błędnych odpowiedzi i ocena końcowa.

Program dydaktyczny jest łatwy w obsłudze i dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu orientacja w programie nie stanowi problemu, także dla dzieci.

Tabele z wynikami dla każdego typu zadań informują o najlepszych uczestnikach. Wszystkie wyniki uzyskane przez uczniów wpisywane są do osobnego pliku, w którym jest zawarty rodzaj rozwiązywanego zadania, data, godzina, liczba poprawnych i błędnych odpowiedzi oraz ocena końcowa.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl